Home      O nás      Naše filmy      Chystáme      Spolupráce      Kontakt      Odkazy      Články      Trailery      Komiks      Návštěvní kniha

Chudáček: část druhá

 hraný film
 Film z léta roku 2005 začíná netypicky druhým dílem z připravované trilogie. V současné době se již pracuje na postprodukci.
 Příběh nás zavádí k hrdinovi "Chudáčkovi", který se po ztrátě dívky rozhodne vypracovat své tělo tak, aby se mohl svému sokovi strašlivě pomstít..
 Obsazení je nefalšovaně Bujo Brotherovské.. ;-)
PŘEDPOKLÁDANÁ DOBA POSTPRODUKCE: cca 1 měsíc

Na západní frontě smrt

 hraný film
 Válečný film nás zavádí do jednoho sklepení, kde na sebe během bubnové palby narazí dva vojáci znepřátelených stran a domluví se, že se nezabijí. Dokáží tento slib dodržet?
 Zajímavý příběh i motivace hlavních hrdinů bude vyžadovat celkem tři herce. Nejlépe s velkou zkušeností s hraním.
PŘEDPOKLÁDANÁ DOBA NATÁČENÍ: 1-2 měsíce

Schizoinfernia

 hraný film
 Celovečerní film vypráví o vztahu dvou lidí, kteří se začnou vzájemně odcizovat díky nepochopitelným stavům a událostem, které provází jednoho z nich.
 V temně laděném filmu s až horrorovou atmosférou se objeví velký počet herců a psychologický náboj bude žádat výrazné herce, nejlépe s velkými zkušenostmi z divadla a filmu.
PŘEDPOKLÁDANÁ DOBA NATÁČENÍ: 3 měsíce

A co je ve hvězdách?

Příhody strašidýlka

 animovaný film
 Bujo Brothers nehodlají točit jen hraný film, ale i animovanou tvorbu.
 Opuštěné Strašidýlko, které konečně najde domov - rozpadlou chalupu - musí svést tuhý boj s jejím obyvatelem a vaše bránice se nezastaví...
 V rámci tohoto projektu sháníme výtvarníky, kteří by filmu dali výtvarný styl a tón.
PŘEDPOKLÁDANÁ DOBA NATÁČENÍ: 4-5 měsíců

Řekni mi...

 hraný film
 Příběh ze života několika lidí, jejichž osudy se v jediný okamžik spojí a zase rozletí do všech stran. Ale už navždy jinam...
 V příběhu, kde se dějové linie propojí, ale zároveň jsou dostatečně samostatné, by si mělo zahrát větší množství lidí, ať už s většími či menšími zkušenostmi s hraním.
PŘEDPOKLÁDANÁ DOBA NATÁČENÍ: 2-4 měsíce

Hybrid: Remake

 hraný film
 Remake kultovního snímku Holu Halu a Juko. Rozvinutý příběh nás oproti jednoduché předloze přenese nejen do desinfikovaných laboratoří, ale i pod oblohu nočního Brna. Zajímavě motivované postavy, atmosféra, vizuální efekty - to vše by nemělo chybět.
 Ve filmu by mělo být nejvýše deset rolí.
PŘEDPOKLÁDANÁ DOBA NATÁČENÍ: 1-2 měsíce

ANKETA