Home      O nás      Naše filmy      Chystáme      Spolupráce      Kontakt      Odkazy      Články      Trailery      Komiks      Návštěvní kniha

Současné projekty

 Na západní frontě smrt.

Hledáme herce a komparsisty

 Bujo Brothers fungují a natáčí už nějaký čas a za tu dobu jsme se postupně dostali do fáze, ve které chceme pracovat na větších projektech. Proto pro naše další filmy a nové projekty hledáme nové tváře: herce a komparsisty všech věkových skupin, lidi, kteří berou natáčení jako svého koníčka, nejlépe z okolí Brna.
 Pokud máte zájem a chtěli byste se podílet na tvorbě našich filmů svou hereckou účastí, zašlete na náš e-mail bujobrothers@seznam.cz stručný popis Vaší osoby, fotku (nejlépe postavy a detail tváře) a kontakt, díky kterému se s Vámi budeme moct spojit. Zkušenosti s hraním jsou výhodou, nikoliv podmínkou.

Hledáme hudební skladatele

 Filmová hudba je věc, která je velmi důležitá. Nezdá se to, ale hudba dělá půl filmu.
Proto hledáme skladatele všech stylů, kteří by nám komponovali hudbu pro jednotlivé projekty. Akční scény si žádají jiný styl než milostná scéna, a proto nás zajímají opravdu všechny možné proudy. Je možné se vyjímečně domluvit i na nějakém honoráři, ovšem to musíte být fakt dobří!

Hledáme zkušené lidi i z jiných filmových disciplín:
světla, střih, zvuk, kamera, náměty, scénáře...

 Každá rada dobrá a každý zkušený člověk náš tým jen posílí. To je pravda, kterou jsme už několikrát otestovali. Každý nový člověk přináší nový pohled a otevírá novou rovinu pro vzájemnou diskuzi, díky níž získáváme lepší a vyrovnanější zpětnou vazbu.
Navíc stálý zvukař či osvětlovač nám pořád zoufale chybí... Těšíme se na Vaši spolupráci a předem děkujeme.

 Bujo Brothers

bujobrothers@seznam.cz


 Poznámka: Protože jsme skupina amatérských tvůrců, nemůžeme Vám nabídnout za hraní a další pomoc honorář. Ovšem nabízíme mnohem víc: zážitky z natáčení. Kdo to nezažil, ten nepochopí...
 
Vyrobilo webové studio Bujo Brothers, Morava, Česká Republika, 2006. - bujobrothers@seznam.cz